Szybka rezerwacja terminu

+48 12 442 41 61, kom. 600 422 883

Dr n. med. Ewa Ferendiuk

Lekarz dentysta; Specjalność: stomatologia estetyczna, protetyka, implantoprotetyka

Studiowała stomatologię na Lwowskim uniwersytecie medycznym i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2009 jest asystentem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Protetyki i Gabinecie Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia Instytutu Stomatologii UJ, gdzie naucza młodych adeptów stomatologii oraz prowadzi badania naukowe. Badania te w kwietniu 2017 zaowocowały obroną pracy doktorskiej.

Była członkiem komitetu organizacyjnego licznych konferencji naukowych. Uczestniczyła i wygłaszała referaty podczas krajowych i zagranicznych kongresów naukowych. Jest autorem licznych prac naukowych publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach praktycznych z zakresu protetyki stomatologicznej, zaburzeń czynnościowych narządu żucia, stomatologii odtwórczej i estetycznej oraz implantologii.

Jest członkiem licznych towarzystw naukowych (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Polskie Towarzystwo Fizjoterapii sekcja Fizjoterapii Stomatologicznej, Polskie Towarzystwo Dysfunkcji Narządu Żucia.

W Centrum Stomatologii Veronadent specjalizuje się w protetyce i implantoprotetyce stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej i odtwórczej. Z powodzeniem pomaga też pacjentom cierpiącym na zaburzenia czynnościowe narządu żucia. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem i komfortem pacjenta. Jest przy tym niezwykle cierpliwa, dokładna i precyzyjna.

Zobacz innych specjalistów

  • bezpłatny parking
  • udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • klimatyzacja
  • gorący bufeT
  • darmowy internet
  • RTG