Szybka rezerwacja terminu

+48 12 442 41 61, kom. 600 422 883

Rentgen Cyfrowy - RTG Zębów

Najnowocześniejsze, precyzyjne i całkowicie bezpieczne aparaty rentgenowskie

Prawidłowa diagnostyka stomatologiczna stanowi punkt wyjścia na drodze do Twojego pięknego uśmiechu. Jej kluczowym elementem jest profesjonalne zdjęcie rentgenowskie. Dlatego powinieneś skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań gwarantujących 100% precyzję. Takie zagwarantujemy Ci w Veronadent.

Nowoczesne aparaty RTG

Kodak 9300 C

Niezwykle precyzyjny aparat rentgenowski należący do najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Jest całkowicie bezpieczny i emituje minimalną dawkę promieniowania. Kodak 9300 C umożliwia wykonywanie panoramicznych zdjęć zębów, będących podstawą do oceny stanu całego uzębienia wraz ze stawami skroniowo-żuchwowymi oraz zatokami szczękowymi.  Urządzenie pozwala również na bardzo dokładną diagnostykę wad zgryzu. Odgrywa ona kluczową rolę w planowaniu leczenia ortodontycznego oraz monitorowaniu jego przebiegu.

Kodak 2200 i system radiowizjografii RVG 6100

Całkowicie bezpieczny, nowoczesny aparat o zminimalizowanej dawce promieniowania. Służy do wykonywania małych, punktowych zdjęć rentgenowskich. Pozwala na dokładne zdiagnozowanie zębów stałych i mlecznych, okolicznej struktury kostnej oraz tkanki miękkiej. Uwidacznia np. zęby nadliczbowe i uszkodzone, efekty przeprowadzonego leczenia kanałowego oraz zmiany chorobowe powstałe w czasie leczenia zachowawczego.

Dlaczego rentgen w Veronadent?

 • 1. Gwarantuje precyzyjną diagnozę

  Cyfrowy obraz daje ogromne możliwości diagnoście. Można go bez trudu powiększyć, zmniejszyć, wyświetlić negatyw, pozytyw, wybrać kontrast, wysycenie, zmienić zaczernienie. A to nie wszystko. Wyświetlone na monitorze zdjęcie rentgenowskie pozwala specjaliście wykonać niezbędne pomiary i przeprowadzić szczegółową ocenę. Dla Ciebie to gwarancja precyzyjnego określenia problemu. A dokładna diagnoza jest fundamentem skutecznego leczenia.

 • 2. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo

  Wystarczy jedno zdjęcie wykonane cyfrowym RTG, by dokładnie zbadać wszystkie struktury zęba. To całkowita rewolucja w porównaniu do rentgena analogowego. Dla Ciebie oznacza to, że nie musisz wykonywać kolejnego zdjęcia dla nowego obszaru, a tym samym nie narażasz się na kolejne dawki promieniowania. Innymi słowy, korzystając z nowoczesnego cyfrowego RTG o bardzo niskiej dawce promieniowania, wybierasz 100 % bezpieczeństwa i komfortu.

 • 3. Daje nieograniczone możliwości diagnostyczne

  Na jednym obrazie cyfrowym równocześnie może pracować kilku specjalistów, co pozwala na natychmiastową konsultację z lekarzami z polskich i zagranicznych ośrodków. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz najbardziej fachową opinię z możliwych.

 • 4.  Zachowujesz wynik badania na długie lata

  Cyfrowy obraz RTG nie zużywa się i nie zajmuje zbędnego miejsca. Otrzymasz go na płycie CD lub innym nośniku, a my będziemy przechowywać go w naszym cyfrowym archiwum. Jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba, bez trudu będziesz mógł go ponownie wykorzystać, bez konieczności powtarzania badania.

 • bezpłatny parking
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych
 • klimatyzacja
 • gorący bufeT
 • darmowy internet
 • RTG