Szybka rezerwacja terminu

+48 12 442 41 61, kom. 600 422 883

Dr n. med. Robert Łyszczarz

Specjalista chirurgii stomatologicznej, Implantolog, Konsultant medyczny w zakresie implantologii firmy implantologicznej Schmidt-Dental, Dyrektor International Team for Implantology Study Club Kraków

Ukończył studia stomatologiczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2000. Po odbyciu 4-letnich studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2007 roku uzyskał stopień Doktora Nauk Medycznych.

W 2008r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. W latach 2005-2008 pracował w Instytucie Stomatologii UJ CM w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej na stanowisku asystenta biorąc czynny udział w pracy klinicznej, badawczej i dydaktycznej, jak również publikując i wygłaszając referaty naukowe na krajowych i międzynarodowych konferencjach.

Uczestnik i tłumacz Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu im. Goethego we Frankfurcie.

Będąc uczestnikiem specjalistycznych kursów i konferencji naukowych zarówno w kraju, jak i zagranicą, zdobywa bogatą wiedzę na temat nowych technologii i innowacji w zakresie stomatologii, chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Jest członkiem PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellshaft für Orale Implantologie) oraz konsultantem medycznym w zakresie implantologii firmy Schmidt-dental (wyłącznego dystrybutora w Polsce renomowanych implantów Straumann).

W Centrum Stomatologii Veronadent wykonuje, nierzadko skomplikowane, zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Robi to z niezwykłym wyczuciem i delikatnością, a przy tym mistrzowską wręcz precyzją.

Konsultant medyczny w zakresie implantologii firmy implantologicznej Schmidt-Dental

Zobacz innych specjalistów

  • bezpłatny parking
  • udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • klimatyzacja
  • gorący bufeT
  • darmowy internet
  • RTG